Bojí se, že jí herec uteče za jinou?

Pět měsíců po porodu vypadá manželka DAVIDA GRÁNSKÉHO (30) fantasticky. NIKOLE (29) sice dává malý MATEO zabrat, stíhá však myslet i na sebe. A má k tomu pádný důvod – udržet si manžela totiž není jen tak.


Hvězda ze seriálů Sestřičky či ZOO stále platí za jednoho z největších hezounků v českém showbyznysu. David Gránský (30) už ale není takový divoch jako před pár lety. Manželce Nikole (29) se přece jen podařilo ho trochu zkrotit. To ovšem neznamená, že o něj není enormní zájem.


Hlavně mezi fanynkami. Kdyby chtěl, mohl by mít každou noc jinou. To musí Nikolu samozřejmě vnitřně drásat. I když svému drahému věří, přece jen je to pořád chlap. Musí se tedy očividně pořádně snažit, aby pro něj zůstala atraktivní a žádoucí.


Trápila ji těhotenská kila?


Podle informací ze zákulisí českého showbyznysu měla před porodem „běžné“ starosti prvorodičky, zároveň se ale bála, co tato životní událost udělá s jejím tělem. Šlo prý hlavně o to, kdy shodí nabraná kila.


Svou manželku sice miluje, červíček pochybností v ní ale zřejmě stále hlodá.

Čelí velkému pokušení

Není pochyb o tom, že ji David skutečně miluje. Zároveň ale v rámci práce obráží večírky a během natáčení také logicky potkává krásné kolegyně. Když dělal na seriálu Sestřičky Modrý kód, kde si zahrál s Michaelou Tomešovou (31), tak se hodně hlasitě povídalo, že spolu tihle dva něco mají.

Málokdo ví, že spolu předtím dokonce prožili krátký románek. Takže obavy, že „stará láska nerezaví“, mohly být opodstatněné.

Stačí chvíle nepozornosti

Je zřejmé, že Nikola zažívá radostné období. Vnitřně si ale nejspíš uvědomuje, že její manžel je do jisté míry sexsymbolem, a mnoho žen by pro něj obětovalo hodně. Třeba i fungující vztah. Není se tedy čemu divit, že na sobě tak pracuje. Stačí ale na chvíli polevit, a za každým rohem číhá žena, která jí Davida může svést.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden