Vyměnil milenku zpět za partnerku?

Zcela nečekaný zvrat. Tak by se dalo popsat to, co se u Petra Kolečka v uplynulých dnech událo. Strávil totiž vášnivou noc se svou bývalou!

Zdálo  se, že vztah PETRA KOLEČKA (38) a ANETY VIGNEROVÉ (35) je definitivně v troskách. Teď se ale provalilo, že společně strávili divokou noc. Co na to říká DENISA NESVAČILOVÁ (31)?

Už se chvíli zdálo, že se situace mezi Petrem Kolečkem (38), herečkou z Dobrých zpráv Denisou Nesvačilovou (31) a odkopnutou Anetou Vignerovou (35) konečně uklidnila, ačkoli to na začátku nevypadalo ani trochu růžově.

Scenárista a režisér, který stojí například za seriálem Most!, si před časem začal s rusovlasou herečkou, kterou si diváci zamilovali především v seriálu Slunečná. V té době však ještě tvořil pár s Vignerovou, která mu porodila syna Jiříka (2).

Nicméně Kolečko před pár dny opět pořádně rozvířil vody, když s modelkou nečekaně

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden