Bojovnice s úsměvem

Musela se poprat s dluhy exmanžela i těžkou nemocí.

Filmové princezně Jasněnce přichystal život několik zkoušek, se kterými se vždy statečně poprala. I když to občas vypadalo, že se z některých situací nevyhrabe, nenechala se zlomit. Podle Michaely Kuklové (54) má v sobě každý člověk vnitřní sílu, a když je hozen do vody, bude plavat za každou cenu.

V životě chce být šťastná, nechce se trápit a užívat si každý den. Půvabné Michaele (54) dlouhou dobu vnitřní hlas našeptával, že něco není v pořádku. Byla přesvědčena o tom, že je něco špatně, proto několikrát podstoupila vyšetření na mamografu.

Medicínská technika však neodhalila žádný nález a Míša se snažila svou intuici přehlušit a chlácholila se tím, že lékařské metody jsou naprosto spolehlivé.

Přesto měla tendence čistit si tělo a zařadila do svého jídelníčku zdravou stravu. Pak si její tělo vyžádalo pozornost. Objevily se jí

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden