Bojují o stejného muže? Staré křivdy znovu ožívají

Obě jsou krásné a úspěšné. Jenže každá chce to, co nemá. SABINĚ LAURINOVÉ (48) chybí láska, SANDŘE NOVÁKOVÉ (38) zase vzrušení. Jedna druhé vzájemně závidí. Ale co? Jde o mužskou přízeň. V hereckých kuloárech se říká, že se obě zamilovaly do stejného muže.

Zatímco Sabina Laurinová (48) oficiálně randila naposledy před dvěma roky a nedopadlo to zrovna nejlépe, Sandra Nováková (38) je zadaná už více než sedm let.

V létě roku 2013 se poprvé ukázala na veřejnosti s režisérem Vojtěchem Moravcem (33) a od té doby nad jejich vztahem neproplul snad jediný černý mráček.

Obě ženy jsou tak rozdílné, že by snad nikoho nenapadlo, že by proti sobě mohly vzájemně něco mít, nebo snad že by si vyhlásily válku. Přesto jsou nyní na ostří nože. Mají nějaký nevyřešený spor z minulosti, nebo je v tom něco jiného?

ROK 2013 BYL PRO OBĚ ZLOMOVÝ

Pro Novákovou byl rok 2013 tím nejšťastnějším v životě, poznala svou lásku, Vojtěcha Moravce, s nímž má syna Mikuláše (5). Pro Laurinovou ale tento rok znamenal další

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden