Můj čas na kafíčko

Bolek Polívka se musel vzdát svého životního snu!

Můj čas na kafíčko

S Chantal Poullain se rozešel kvůli odlišným životním plánům.

Většinu života byl Bolek Polívka (74) velkým bohémem, definitivně se usadil až se současnou partnerkou. Jeden životní krach ho ale hodně bolel.

Malebné město Vizovice ve Zlínském kraji je spojeno s kvalitní pálenkou a světově proslulou značkou Rudolf Jelínek. O Bolku Polívkovi (74) je známo, že byl vždy milovníkem dobrého pití, i když na to, že se ve Vizovicích narodil, by se asi vymlouvat neměl. Ono je to asi jedno, protože jeho požitkářský životní styl by byl nejspíš stejný, ať už by se narodil kdekoliv.

Hercem chtěl být i táta

Tatínek Bolka Polívky pracoval ve Vizovicích jako drogista v lékárně. Jeho snem bylo ale stát se profesionálním hercem. Bolek v jednom rozhovoru vyprávěl, jak otce od tohoto snu odradila rodina lstí. Najali prý nějakého potulného herce, který jeho tátu přesvědčil, že by se

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden