Borhyová: Vrací se k bývalému?

Tak tohle by asi nikdo nečekal. Ještě donedávna se o moderátorce Lucii Borhyové (39) mluvilo především ve spojitosti s jejím mladým firemním společníkem Michalem Smečkou (29). Ačkoli ona sama nikdy oficiálně nepřiznala, že spolu chodí, přesto médiím neuniklo, že udržují intimní poměr.

Dvojice měla být dokonce přistižena při vášnivém polibku v autě před domem Borhyové. A za vše mluví i její fotografie na sociální síti. Kdosi ji fotil na dovolené u moře, dotyčného však úzkostlivě tajila.

Na svátek zamilovaných, 1. máje však dokonce přišla s fotografií, na které se Smečkou září jako zamilovaný páreček. Není divu, že všichni začali brát její vztah se Smečkou jako realitu. Dalo se už jen čekat, až se Borhyová pochlubí se zásnubním prstenem nebo třeba těhotenským bříškem. Jenomže teď se to celé nějak zamotává.

Vozí ji v autě

Ozývají se hlasy, že se Borhyová poslední dobou častěji než dřív stýká s jiným mužem, jejím expartnerem nikem Papadakisem (41). Samozřejmě spolu musí komunikovat kvůli jejich společnému synovi Lucasovi (8).

Je pochopitelné, že tatínek chce chlapce také vídat, a tak se čas od času s Lucií setká, aby si malého předali. Jenomže tohle není samo sebou. V běžných případech spolu znesváření rodiče prohodí sotva pár slov, dítě si jen v rychlosti přehodí.

A podle informací tomu bylo právě tak i v minulosti u Borhyové a Nika. Nyní však, když Řek přijede do Čech, Lucie tráví čas s ním. "Viděl jsem Lucii, jak nastoupila k Nikovi do jeho luxusního auta se synem a někam odjeli. Možná na společný výlet. Vypadali jako spokojená rodinka, které nic nechybí," sdělil očitý svědek.

Co bude se Smečkou?

Co to má znamenat? Schyluje se v životě Borhyové snad k velkému milostnému comebacku? Niko je pořád pohledný, charismatitký muž a soudě podle jeho vozu v hodnotě několika milonů korun se mu v podnikání začalo velmi dařit.

Pro Borhyovou byl přitom úspěch u mužského protějšku vždy velké afrodiziakum. Zažehl snad mezi bývalými partnery opět plamen lásky? To si můžeme zatím jen domýšlet. Je klidně možné, že je jejich vztah zatím jen na úrovni sbližování.

Dvojice si přeci jen prošla neklidným rozchodem a chvíli trvá, než se vztah zase upevní. Pokud by to ale chtěla dát Borhyová s Papadakisem opět dohromady, otázkou zůstává, jak naloží se Smečkou. Pošle spřízněného podnikatele k vodě? To vše ukáže čas.

reklama
reklama