Borhyové řídí život maminka?

To byste do ní neřekli! Moderátorka Lucie Borhyová (39) působí jako velmi samostatná žena, která se sama postará o své děti a do ničeho si nenechá mluvit. Jen těžko si předatvit, že by si blondýnka nechala od někoho diktovat, co má a nemá dělat.

Vždyť ji mnozí z jejího okolí varovali i před vztahy se zajíčky, pro které má slabost. Přesto si opět podle všeho začala s o deset let mladším manažerem Michalem Smečkou (28). Podle našich informací má ale na Lucii silný vliv její maminka.

Prý by měla mít zásluhu i na krachu jejích předešlých vztahů! "Lucie na svou maminku hodně dá. Všechno s ní probírá. Vím, že byla její velkou rádkyní, například když žila s bývalým manželem, Řekem Nikem Papadakisem (40)," sdělil nám exkluzivně zdroj z blízkého okolí rodiny Borhyové s tím, že na ni dost naléhala, aby se s Nikem rozvedla.

Vydrželo by snad manželství Lucie, nebýt její maminky? Těžko soudit. O tom, že je pro ni maminka modlou a hodně na ni dá, však potvrzuje i sama Borhyová. "Pro mě je to nejlepší člověk na světě! Je mi nejlepší kamarádkou a dětem fantastickou babičkou ve všech ohledech, nedám na ni dopustit.

Stále je podnikavá a odvážně přijímá různé životní výzvy," mluví o své maminkce s oddaností. Takový rodinný vztah jí lze jen závidět!.

reklama
reklama

Komentáře