Můj čas na kafíčko

Boty jsou její libůstka, dává za ně desetitisíce!

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (43) má jako spousta dalších žen slabost pro módu a nejrůznější módní doplňky. Největší posedlostí, která hraničí až s úchylkou, jsou pro ni boty a džíny.

Z žádného nákupu tak neodejde s prázdnou a vždy, když se v jejích oblíbených obchodech objeví nové kousky, musí je za každou cenu mít. Boty už prý ani nedokáže spočítat.

„Mám bot opravdu hodně, nejvíc je lodiček, ty musím mít při slavnostních příležitostech a samozřejmě při moderování, ať už v televizi, nebo při společenských akcích,“ prozradila spolu s tím, že málokdy si pořídí boty levnější, které si kupuje většina běžných žen.

Kolega a kamarád v jenom, Rey Koranteng (47).

Peníze ji netrápí

Vášní číslo dvě jsou pro ni džíny. Má doma snad všechny střihy, barvy a vzory. Kdyby to šlo, chodila by jenom v nich, což se bohužel na obrazovku hlavní zpravodajské relace tak úplně nehodí. Modrooká moderátorka zkrátka ví, jak se prodat. Jako veřejně známá osoba je inspirací pro mnoho žen a snem mnoha mužů.

Obchody, kde Borhyová nakupuje, rozhodně nepatří ke klasickým obchodním řetězcům. Za módu je ochotna utratit nemalé peníze a za její šatník by se dalo pořídit už slušné auto. Moderátorku asi otázka peněz tolik netrápí.

V televizi nemá jistě plat průměrného občana a také na alimentech od otců jejích dětí si přijde na pěknou sumu. Na dceru Lindu (8) platí její expartner Michal Hrdlička (34) a na syna Lucase (12) movitý řecký podnikatel Nico Papadakis (43), který jim pravidelně zajišťuje také luxusní dovolené.

Proč je stále sama?

Přes všechny svoje přednosti je moderátorka stále sama. Doposud všechny vztahy jí ztroskotaly po poměrně krátké době. Jediný vztah, který trvá už dvaadvacet let, má se svým moderátorským kolegou Reyem Korantengem (47). Otázka je, v čem tkví problém.

Je snad moderátorka příliš sebestředná, nebo její soběstačnost a pravidelná medializace vyvolává u mužů respekt, až strach? Ať je to jak chce, Borhyová působí jako silná a sebevědomá žena, která nikoho nepotřebuje. Nechce se nám ale věřit, že by někoho ve svém životě neuvítala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden