Brad Pitt se rozvedl s Jennifer Aniston prý proto, že se s ní nudil!

Po potvrzení jeho nevěry vyhodila Jennifer Brada okamžitě z domu!

Když svět nedávno šokovala zpráva o dalším rozvodu Brada Pitta (56), přišla samozřejmě řeč i na hercovu první manželku, Jennifer Aniston (51). Jaké vlastně bylo jejich manželství?

Schůzka naslepo je jednou z možností, jak se lidé mohou seznámit. Kupodivu jí využívají i známé osobnosti. Bradovi takovou schůzku s Jennifer zařídil v roce 1998 jeho agent. Bylo to v době, kdy oba herci mířili ve své kariéře pěkně vysoko.

Co si slíbili u oltáře

Dva roky spolu obě hollywoodské hvězdy chodily a pak následovala velkolepá svatba v Malibu, která stála milion dolarů. Dvě stě hostů, padesát tisíc květin, pěvecký sbor, čtyři kapely a ohňostroje – to všechno zkrátka něco stojí. Na svatebním stole nechybělo šampaňské nebo humři.

Snubní prstýnky navrhoval sám Brad Pitt: byly z bílého zlata, ozdobené malými diamanty. Nevěsta měla hedvábné šaty, poseté drobnými korálky. Pro bulvární média svatba představovala

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden