Bude se ještě svlékat?

Oslavila padesátku, odvahy má dost.

Svůdná Markéta Hrubešová (50) vždy patřila mezi herečky, které měly co ukázat, a to se nebavíme pouze o hereckém umění. Půjde třeba po vzoru Jany Švandové (74) a nafotí odvážné snímky?

Hvězda Slunečné oslavila neuvěřitelné 50. narozeniny. Je stále krásná, což dokazuje, že věk je v některých případech skutečně jen nepříliš důležité číslo. Když bylo Markétě Hrubešové 30 let, plakala. Připadala si stará. 40. narozeniny přijala s pokorou a klidem v duši a v současné době, když na jejím dortu plane svíček už padesát, září štěstím.

„Umět se vyrovnat s věkem je asi to nejdůležitější,“ konstatuje. „Jak se chováte sami k sobě, chováte se i ke svému okolí.“ A co doporučuje pro klid v duši? Neřešit prkotiny a

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden