Felix maká jako ďas! Důkaz lásky?
Budují a budují

Pražská vila roky chátrala, stejně jako vzájemný vztah jejích majitelů. Teprve během posledního roku se roVinohradskou vilu v krásné zahradě plné vzrostlých stromů si manželé Dagmar Patrasová (65) a Felix Slováček (78) pořídili v roce 1983.

„Když nás upozornil otec Ládi Štaidla, že je to tady ke koupi, byla z prázdného domu pomalu ruina,“ vzpomíná Felix. Dělala se nová střecha, okapy, stoupačky. „Nemám z toho žádnou radost,“ říkává hudebník o stavebních pracích, kterých se bojí jako čert kříže.

Dodává, že kdo má barák, ví, co je na něm práce.  Nejhorší je zahrada.

Anglický trávník pro něj navždy zůstane nesplněným snem.

Zpustlý dům

Leč v jisté době počala honosná pražská vila vysloveně chátrat – nápadně to korespondovalo s obdobím, kdy si saxofonista pořídil milenku Lucii Gelemovou (38). Rozhlašoval, že teď bydlí v paneláku a na vlhnoucí stěny, přerostlé túje či altánek zarostlý bodláčím se může vykašlat. Bylo mu to šumák.

V prosinci před třemi lety nechal rozkopat záchod a koupelnu ve snaze o opravu, ale pak se mu zachtělo zajet si na výlet do Londýna. Doma nechal manželku v pekelných podmínkách, bez vody a tepla. Byl advent.

Hořelo

Loni v domě pro změnu hořelo. Dádu zachránil zodpovědný vlčák, vzbudil ji a táhl ven, a tak se znovu narodila. Vyhořela strojovna u bazénu.

Ukázalo se, že nezbytná bude i nová elektroinstalace. A tak se muzikant po rozchodu s o čtyřicet let mladší milenkou rozhodl pro urychlenou rekonstrukci, i když stavební práce nenávidí. Důkaz lásky? Doufejme.

„Stěny byly vlhké a plesnivěly. O dům se člověk holt musí starat, všechno chátrá,“ řekl Felix. Zbývá jen pověsit obrázky. A ještě něco zbývá: zrekonstruovat vzájemný vztah. Teprve pak se bude v opraveném vinohradském sídle bydlet jedna báseň.zběhly stavební práce.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz