Byl tak neodbytný, až mu nakonec přece podlehla

Zpočátku o něj nejevila sebemenší zájem. Až poté ale poznala, jaké štěstí v něm našla a dnes by ani omylem neměnila

Někdy může trvat, než se do sebe dva lidé zamilují. U Václava Vydry (66) se tak stalo hned, jakmile ji spatřil. Jana Boušková (68) sice dlouho odolávala, dnes už jsou spolu ale třicet devět let.

Milostný život Jany Bouškové vypadá jako příběh z červené knihovny. Osudovou lásku měla dlouhá léta vedle sebe, než ale mohli být spolu, musela se stát velká tragédie. Z přátelství se nakonec vyklubala láska jako trám a dnes tvoří s Václavem Vydrou pár, kterému každý jen tiše závidí. Ale hezky od začátku.

O tom, že by se z Jany mohla někdy stát herečka, vůbec neuvažovala. Se starší sestrou Evou (†53) sice rády hrály doma divadlo, ji ale lákalo něco jiného. Chtěla se stát zubní laborantkou. Ovšem mělo to háček. Na školu sice nastoupila, ve druhém ročníku ale tvrdě narazila kvůli matematice, fyzice a latině.

Její sestra už v té době ale navštěvovala konzervatoř a přemluvila ji, aby to také zkusila. Až poté jí došlo, že herectví je přesně to, po čem její srdce vždy prahlo. Hned napoprvé u

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden