Moje sladké tajemství

Byla na Vánoce s novým mužem?

Moje sladké tajemství

Anička se dlouho nemohla zamilovat. Nevěří totiž na lásku po tom, co zažili rodiče.

Anna Julie Slováčková (26) si za poslední rok prožila těžké chvíle. Bojovala s rakovinou a denně slyšela o aférách svých rodičů. Snad si užije klidné Vánoce. Třeba s novým partnerem.

Když před čtyřmi lety diagnostikovali lékaři u teprve dvaadvacetileté Aničky Slováčkové nezhoubný nádor, myslela, že se zhroutí nejen její osobní, ale i pracovní život. Naštěstí se docela rychle vzchopila, v rámci možností se zapojovala do různých aktivit, několikrát i přijala nabídky hudebního vystoupení.

Zvolna se začala uzdravovat a všichni věřili, že nad zákeřnou nemocí zvítězila. Jenomže… Při pravidelné kontrole v loňském roce se ukázalo, že se nemoc vrátila. Nové výsledky ale prokázaly, že tentokrát

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden