Čeká Adélu Gondíkovou smutné procitnutí?

Je rozchod na spadnutí?

Svůj milostný románek ADÉLA GONDÍKOVÁ (42) a JIŘÍ LANGMAJER (49) dlouho tajili. Jako pár se na veřejnosti poprvé objevili před dvěma lety. Místo toho, aby na vztahu pracovali, to ale vypadá na přesný opak. Nemají na sebe čas a zdá se, že to víc trápí ji než jeho.

Takhle si to Adéla jistě nepředstavovala. Když manželství s ONDŘEJEM BROUSKEM (35) pro ni skončilo potupou v podobě jeho nevěry a zdlouhavým vyčkáváním na rozvod, věřila, že vztah s Langmajerem bude mít větší hodnotu a že po jeho boku zapomene na velké předchozí zklamání.

Po dvou oficiálních, ale spíše šesti skutečných letech to nicméně nyní vypadá, že jejich partnerství už nějakou dobu funguje spíš jen ze setrvačnosti. Problém je, že na sebe nemají vůbec čas, a Adéla to nese stále hůř.

Ani pusa?

Je to až s podivem, že vztah, který dlouhou dobu tajili, takže se zdálo, že jim na sobě moc záleží, nyní trpí naopak tím, že se vídají jen minimálně. Přitom spolu bydlí. Ale je tomu tak. Hlavně Langmajer prý pořád někam pospíchá a Adéla mu mnohdy nestojí ani za pusu na rozloučenou.

Herečka, která si ze všeho nejmíň přeje zažít další smutný rozpad vztahu, podle svých přátel nyní přemýšlí, jak hrozící krizi řešit. „Bojí se, že to mezi nimi spěje doztracena,“ potvrdil zdroj z okolí herečky.

Ona sama se snaží být nad věcí, ale z jejích slov vyplývá, že jí nedostatek společného času hodně trápí. „Oba máme hodně vlastních závazků a kvůli tomu se téměř nevidíme,“ potvrdila stručně herečka.

Není jim přáno

Přitom dokonce oba účinkují také ve dvou stejných muzikálech. V Mamma Mia! a v novém Ať žijí duchové. Jenže jejich role se na jevišti v podstatě jen střídají, takže ani to nelze počítat jako společně strávený čas. „I když v těch muzikálech hrajeme oba, vídáme se jen na dálku,“ konstatuje smutně Adéla.

Podle jejích přátel jí vzhledem k celé situaci nepřijde vtipné už ani to, že Jiří o jejich jediném společném představení Ani za milion v žertu říká, že ho vymyslel kvůli tomu, aby spolu alespoň nějaký čas mohli trávit. Vídají se tedy především v Divadle v Rytířské. To je ale samozřejmě žalostně málo.

Nový impulz?

„Potřebovali by do vztahu dostat nový náboj, jinak to nevypadá dobře,“ myslí si zdroj z jejich okolí. Jenže to se zdá být tím největším problémem. O jejich svatbě se sice pořád mluví, ale na dítě se Adéla cítí už stará. Snad se jim podaří najít jiný způsob, jak vztah oživit. V opačném případě hrozí, že herečku potká další zklamání.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden