Holišovou štve, že dosud nebyla uznávaná!

Zůstane nohama pevně na zemi?

V televizi ani v divadle není HANA HOLIŠOVÁ (35) žádný nováček, přesto vrchol kariéry zažívá až teď díky populární televizní show. Jak se s tím drobná brunetka smiřuje?

V hlavní roli Leontýnky exceluje v novém muzikálu Ať žijí duchové. Už dvSta roky ji v roli Veroniky Maléřové vídáme v seriálu Ulice. Ještě o rok dřív získala prestižní Thálii za hlavní roli Jany v muzikálu Papežka.

Dokonce, a to se překvapivě málo ví, byla vyhlášená nejlepší muzikálovou herečkou od roku 1989. Nic z toho ale neovlivnilo její dosavadní kariéru i celý její život tolik jako úspěch, který sklízí za účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Leckdo jiný by za to byl asi vděčný a snažil by se právě na tom své jméno co nejvíc zviditelnit. Hana z tohoto vývoje ale překvapivě moc nadšená není.

Ubrání se manýrám?

Objevují se názory, že herečku, která září v tak sledované televizní show, už určitě získaná popularita zkazila. Vlastně by se nebylo čemu divit, protože její výkony jsou opravdu fantastické. Ona přitom tvrdí, že zpívat a tančit se k herectví naučila až v průběhu své kariéry kvůli svým muzikálovým rolím. Nicméně je samozřejmě klidně možné, že jí úspěch časem do hlavy stoupne.

Momentálně se ale hlavně smiřuje s tím, že ji veřejnost objevila až díky zábavnému televiznímu pořadu, i když má za sebou už spoustu jiné herecké práce. „Mrzí mě to, ale člověk to musí umět přijmout,“ říká. Tím se nabízí otázka, jestli právě tento neuctivý postoj k získané popularitě, za kterou by jiní dali všechno, není náznakem začínajících hvězdných manýr. Snad Hana zůstane stát pevně na zemi.

Hana nechápe, proč se o ní mluví až teď.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden