Čeká se zajíčkem své třetí dítě?

Nedávný karlovarský filmový festival prozradil na slavné mnoho jejich tajemství. A zdá se, že výjimkou nebyla ani bývalá hvězda Anatomie života Ester Geislerová (38).


Ta tam dorazila se svým podstatně mladším partnerem, hercem Martinem Hronským Krupou (28), s nímž se seznámila právě na natáčení zmíněného seriálu.


Ačkoli jim zpočátku nikdo moc šancí nedával, oni všem dokázali, že věk je opravdu jenom číslo a vůbec na něm nezáleží. A co víc? Vypadá to, že došlo i na další vážný krok!


Něžně jí hladil bříško


Mladší sestra Aňy Geislerové (46) působila na ceremoniálu doslova jako bohyně, její zlaté šaty se okamžitě zařadily mezi ty nejkrásnější. Bystrému očku ale neušlo, že byly naschvál dost volné a její pohledný partner jí až příliš často dával ruku na bříško.


Nemusíme dodávat, že se hned vyrojily spekulace, že jsou v očekávání. Sama se kdysi nechala slyšet, že by si ještě jedno dítko dokázala představit.


Svá dvojčata z manželství s filmovým architektem Janem Kadlecem (46), Miu Rosu a Jana Etiena (17), porodila v pouhých 21 letech a otázku dalšího mateřství tak v sobě ještě zcela neuzavřela.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden