Cestu Titanikem Kate Winslet přežila, v manželství ale ztroskotala!

S Leonardem DiCapriem jsou od natáčení Titaniku velcí kamarádi, nic víc.

Půvabnou oscarovou herečku Kate Winslet (44) zná celý svět jako Rose z hlavní role ve velkofilmu Titanic. Na nepřízeň mužů si nemohla stěžovat. Vybírat si je ale zřejmě moc neuměla.

Ve svém prvním úspěšném filmu Nebeská stvoření si Kate Winslet zahrála jednu ze dvou mladých vražedkyň. Snímek byl natočený podle skutečného případu a kritici tehdy Kate předpovídali, že si ji budou diváci už napořád s touhle rolí spojovat a proto nebude mít úspěch.

Vytřela jim zrak tři roky nato, když zazářila v Titaniku a stala se superhvězdou po celé planetě. Cestu zaoceánskou lodí zvládla na plátně na jedničku, při cestách manželských ale dvakrát narazila.

První manželství? Jen tři roky!

Po úspěchu Titaniku všichni dávali Kate dohromady s Leonardem DiCapriem (45). Určitě by z nich byl dokonalý pár. Oba jsou celoživotními přáteli – však mu také její děti říkají „strýček Leo“. Nic víc ale mezi nimi není. Kate odmítla zářivou kariéru v Hollywoodu a točila si dál filmy, jaké

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden