Můj kousek štěstí

Chce se vdávat! Ale za ženáče...

Je v pořádku rozbít manželství za účelem své vlastní svatby?

Láska je slepá a hluchá, nevidí, neslyší, neptá se: Hele, a není ten chlápek náhodou ženáč? Vyprávět by o tom mohla expřítelkyně rybáře Jakuba Vágnera (40) Eliška Bučková (32).

Nesly se zvěsti, že už nějakou dobu chodí se ženáčem – a je to pravda. Radek Vácha (42) a jeho dva synové ji zcela uchvátili.

Je to pár měsíců, kdy dávali na odiv svůj čerstvý vztah ve společnosti.

„Být maceškou je strašně boží,“ jásá a do nebes vynáší dětské rybářské tábory, v nichž získala zkušenosti. Showbyznys věší na hřebík, na večírky nechodí, nenakupuje, zanedbává kamarádky – protože miluje.

„Svatba je pro mě opravdu zásadní, nejen proto, že jsem z tradiční rodiny, ale i proto, že to tak prostě chci,“ vysvětluje hodonínská rodačka. Přitom tradiční rodina se musela smířit s faktem, že chlapík má manželku.

„Víra je pro mě prioritou, je to jediná jistota, kterou v životě mám,“ řekla svého času Česká Miss 2008. A co teď s tím? Jak se víra slučuje s rozbíjením manželství? Novináři totiž vypátrali, že dotyčný má ženu, viděli ji bezradně postávat před nemovitostí, do níž dlouhán chodil za modelkou. Plakala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden