Chce utajit nového milence?

První muž udělal dítě jiné, druhý se vrátil k exmanželce, jež také otěhotněla.

Moderátorka Gabriela Partyšová (44) si po dvou nevydařených manželstvích libuje v samotě, alespoň navenek se prezentuje jako spokojená single žena. Možná už měla dost řečí ohledně jejích preferencí u partnerů.

Často byla totiž označována za zlatokopku, která rozvrátila manželství, a proto se rozhodla vyjádřit k tomu, jak to doopravdy bylo s muži v jejím životě.

Oblíbená moderátorka Gábina Partyšová (44) byla dvakrát vdaná. Poprvé za podnikatele Josefa Koktu (65), který od ní přeběhl za Ornellou Koktovou (29), se kterou ve velkém plodí děti.

Druhé manželství, s miliardářem Danielem Farnbauerem (47), také ztroskotalo, Daniel se totiž vrátil ke své bývalé ženě Lucii, a tak zůstala Partyšová

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden