Můj kousek štěstí

Chlapi, pozor! Táňa je na lovu

Manžel jí prchnul, ale toho dalšího už utéct nenechá za žádnou cenu!

Inzerát: Miss World 2006 Taťána Kuchařová (34) hledá charakterního muže na cestu životem. Čestného, upřímného, milujícího, vtipného. Hlavní je, aby nelhal a nebyl chudý.

Pánové, dávejte pozor, toto léto se hraje o všechno! Přichází důležité období, neboť Taťána Kuchařová (34), ještě nedávno Brzobohatá, ladí formu na slunné dny. Bude se ukazovat v plavkách jako na běžícím páse, aby vyvedla z míry bývalého partnera Ondřeje Brzobohatého (39).

Zkrátka, aby vilný holkař litoval, oč přišel. V neposlední řadě je kráska na permanentním lovu. Je nejvyšší čas vytřít notorickému sukničkáři zrak a promluvit k němu ze stránek časopisů, říci třeba něco jako: Když ty Písařovicovou, tak já prince Harryho!

Neodpustí

„Zdravému člověku trvá 6–36 měsíců vzpamatovat se ze ztráty, ze životní změny,“ poučuje Táňa. Jelikož je bývalá Miss World bezpochyby zdravý člověk a oněch nezbytných šest měsíců již uplynulo, dá se předpokládat, že nabyla ztracených sil i rozvahy. A tak se, Ondřeji, třes, neboť, jak říká Barbra Streisand (80): Žena je schopna odpustit cokoli, jen jediné zaručeně neodpustí, a to, když ji muž opustí.

Lháře nebrat!

„Opravdu se moc těším na nový život,“ horlivě ujišťuje modelka s tím, že pracovně jí to klape, tak teď už jen najít parťáka pro život. Dokonce hovoří o jakémsi castingu na partnera. Takže si to, pánové, ujasněme.

Blondýnčiny požadavky znějí: Čestný, upřímný, vyrovnaný, láskyplný, ale i fajn, vtipný, milý. Jste takoví? Máte vyhráno! Ale pozor, nesmíte lhát a zrazovat, to kráska nenávidí.

A to je celkem všechno, nepočítáme-li nutnost nemít hluboko do kapsy, vítaný je miliardář, multimilionář nebo přinejhorším ten, kdo má víc peněz než Ondřej Brzobohatý. Samozřejmostí je značkové oblečení, zapomeňte na čepici-zmijovku, vesele kostkovanou košili či rezavé manšestráky. Zn. Šaty dělají člověka!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden