Chtěl se zabít v pár centimetrech vody

Naboural komik s 2,7 promile?

Bavič a herec Václav Upír Krejčí (66) neprožívá zrovna dobré období. Nejprve všechny vyděsila zpráva, že měl vážnou nehodu nedaleko své chaty u Prahy.

Řidič na místě převrátil auto do potoka, policisté s hasiči pak Upíra našli v přilehlém lese. Jak se později ukázalo, naměřili mu 2,7 promile v krvi. To už někteří mima odsoudili, že v takovém stavu mohl sednout za volant.

Mim si prý chtěl vzít život, protože přišel na nevěru manželky.

Žena mě opouští!

Umělec později přiznal, že za zoufalým činem stojí zjištění, že jeho manželka Zuzana (52) má jiného. O celé situaci věděl už dlouho. Má jít o 74letého architekta.

„Manželka ten vztah s ním udržovala tajně, přes poledne, nikdo o tom nevěděl, ani děti,“ prozradil smutně Upír. „Uznávaný, vážený člověk, který bez mrknutí oka rozbije manželství. Zoufalec,“ stýská si.

Vypadá to, jako kdyby to řídil Upír z Feratu, a ne komik.

Nejel opilý?

Zpočátku se tvrdilo, že Upír chtěl spáchat sebevraždu, on to ale vidí jinak. „Nevím, co mi ruplo v bedně. Chtěl jsem prostě hlavně odjet z domu a přespat v lese,“ dušuje se herec s tím, že opilý neřídil a že do sebe kopl alkohol až po nehodě.

Je pravda, jak herec říká, že kdyby se chtěl zabít, asi by nevolil cestu, kde se nemůže ani rozjet, a nerozhodl by se fatálně utopit svůj žal na dně mělkého potůčku. A co oněch 2,7 promile? Opravdu před jízdou nepil?

Teoreticky lze předpokládat, že se po saltu se svým autem schoulil pod nejbližší smrk a až tam do sebe obrátil pořádnou lahev vodky. Jak sám říká, jeho žena ho ponižuje tím, když mu oznámila, má respektovat, že s milencem bude, kdy chce, anebo má Upír odejít. Situaci mu nezávídíme, tady ani už černý humor nepomůže.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden