Moje šťastná hvězda

Chystá se Bohdalová brzy rozloučit s kariérou?

Moje šťastná hvězda

Ačkoli si to nikdo z nás nedokáže představit, prý se blíží poslední role legendární herečky Jiřiny Bohdalové.

Ačkoli je nestárnoucí herečka Jiřina bohdalová (92) stále plná energie, i tak sílí spekulace, že se blíží definitivní konec její dlouholeté kariéry. Bude to snad ještě v letošním roce?

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (92) si vždy užívala života naplno. A i když v minulém roce měla zdravotní problémy, dokázala se vrátit znovu usměvavá a nabitá pozitivní energií.

Vážné zdravotní problémy

Nedávno se objevila i na společenské akci a znovu zářila. Vůbec to tak nevypadalo, že v minulém roce prodělala vážné zdravotní problémy.  I tak ale sílí spekulace, že se chystá úplně ukončit svoji uměleckou kariéru.

Pravdivosti spekulací nahrává i to, že se před časem svěřila, že jí v životě pomáhá asistentka. Navíc se říká, že na ni má v tomto ohledu tlačit i její milovaná dcera Simona Stašová (69), která se

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden