Moje šťastná hvězda

Cítí Černá lásku k ženatému kolegovi?

Není to poprvé, co se šušká, že má mít herečka Barbora Černá (28) blízko ke svému kolegovi ze seriálu ZOO Štěpánu Benonimu (39). Může snad být ona důvodem rozvodu, o kterém se už nějakou dobu povídá?

Nikdo by se nedivil, kdyby kvůli takové krásce herec překopal svůj život od úplného základu. S manželkou Vladimírou (40) to prý Benonimu neklapalo už nějakou tu dobu. Svoji už jsou víc než deset let, ale za tu dobu nedošlo ani na děti, ačkoli si je herec dlouhou dobu přál.

Rozvádí se kvůli kolegyni?

Prahne po rodině

Proslýchalo se, že je to právě slovenská kráska, která se v roli matky nevidí. A tak se chvíli snažili žít jen bok po boku, přestěhovali se na vysněnou Šumavu, ale nepomohlo to. Lásce byl konec. A možná, že k tomu přispěla i krásná kolegyně.

Ta se prý jejich vzájemným citům dlouho bránila, protože má své zásady a se ženatým mužem by si nikdy nezačínala. Nakonec byly ale city zřejmě mnohem silnější, než předpokládala. A lásce už nešlo odolat! Zda se nakonec zvěsti o jejich souznění ukážou jako pravdivé, to se snad brzy dozvíme. Taková vášeň se asi nedá moc dlouho utajit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden