Můj čas na kafíčko

Kde vezme Obermaierová peníze, kdyby ji z Ulice vyhodili?

Občas by už herečka Jaroslava Obermaierová (78) ze seriálu Ulice ocenila, kdyby si mohla dát nohy nahoru nebo herectví úplně pověsit na hřebík.


Jenže to není tak jednoduché! S důchodem, který má, totiž nevyžije. Přesnou částku představitelka Vilmy Nyklové nikdy neprozradila, prý je to ale o něco méně, než má její kolega Jiří Krampol (85). Ten se přitom nechal slyšet, že bere každý měsíc dvacet tisíc.


Důchod tak nejen že prý nestačí Obermaierové na to, aby každý měsíc zaplatila, co potřebuje, ale může zapomenout i na plnění svých snů. Mezi takové patřila třeba dovolená na Maledivách, které se zatím nedočkala.


„Naštěstí se dá hrát i v devadesáti,“ přiznává s tím, že končit se v blízké době rozhodně nechystá a snad si jednou své přání splní. Zda ale bude v Ulici, je otázka.


Její údajné spory s kolegou Václavem Svobodou (60) jsou prý „na place“ tématem č. 1 a zdá se, že jeden bude muset z kola ven! Blízký zdroj nám prozradil, že kdyby došlo na lámání chleba, Obermaierová se asi bát nemusí. Jisté ale není zřejmě nic!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden