Můj čas na kafíčko

Co se škádlívá, rádo se mívá

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová to se svým manželem, saxofonistou Felixem Slováčkem (79), nikdy neměla jednoduché. Během jejich dlouholetého vztahu ji několikrát podvedl a tím i ponížil.

Chce mu být pořád nablízku

Patrasová si sice mnohokrát stěžovala v médiích a určitě i svým nejbližším, ale pravda je, že na svého manžela nikdy nezanevřela. A nechystá se k tomu ani nyní, kdy se opět říká, že má Slováček blízko ke své bývalé milence Lucii Gelemové (40).

A má to jasný důvod, podle ní ji jednoduše saxofonista potřebuje, a pokud by mu nebyla nablízku, skončil by špatně. Zajímavé je, že to samé o Patrasové říká Slováček. Ten si i krátce před osmdesátkou stále moc rád vyrazí do společnosti a nechává se obletovat mladými ženami.

Nikdo není dokonalý

I když ale občas ujede, moc dobře ví, kde je jeho domov, a za svou manželkou se vždy poslušně vrací. Ačkoli se několikrát šuškalo, že se snad už tentokrát musí rozvést, zatím k tomu nikdy nedošlo.

Oba totiž moc dobře vědí, že mají své chyby, ale dokážou se i přesto pořád milovat. To, že stále tvoří rodinu, je určitě důležité i pro jejich dceru, herečku a zpěvačku Annu Slováčkovou (27).

Ta je rozhodně citlivější než její bratr Felix Slováček mladší (39) a kvůli stresu dokonce v minulosti vážně onemocněla. I když se manželé Slováčkovi mají rádi, je možné, že eskapády je neminou ani v budoucnosti. A to je samozřejmě voda na mlýn pro různé bulvární plátky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden