Co stojí za válkou sourozenců Brodských?
Tereza ranila slova jejího bratra o sebevraždě!
Herečka nechápe, jak může bratr na toto citlivé téma tak hloupě reagovat a vtipkovat.

Náhlá smrt otce VLASTIMILA BRODSKÉHO (†81) jeho dceru TEREZU BRODSKOU (48) srazila na kolena. O to hůř nesla bratrovy výroky o sebevraždě.

Skutečnost, že legendární herec Vlastimil Brodský trpěl těžkými depresemi, byla všeobecně známá. Nikdo však nečekal, že by byl schopen si kvůli nim sáhnout na život. Ačkoli o tom často mluvil, vždy dodal, že na to, aby se zabil se má až příliš rád. Od jeho smrti uplynulo už neuvěřitelných 12 let, jeho dcera Tereza, rovněž herečka, se však stále nebyla schopna srovnat s tím, co se stalo. Ona i její nevlastní bratr MAREK (57) po svém otci sklon k depresím zdědili. A válku těchto slavných sourozenců rozpoutaly právě deprese. Tedy nebyly to přímo ony, nýbrž vyjádření Marka o vlastní sebevraždě, ke které jej údajně dohánějí.

Udělal by to lépe

Pronesl totiž, že by se zabil rozhodně lépe, než jeho zesnulý otec. „Rozdíl mezi mnou a tátou je jenom ten, že já jsem se ještě nezabil,“ začal se svým projevem před dvěma lety Marek a pokračoval, že on je zastáncem estetičtější verze, než zvolil jeho otec. „Moje favoritní řešení je vylézt někam hodně vysoko do hor, vzít si s sebou hodně rumu a zmrznout,“ šokoval. Terezu jeho vyjádření neuvěřitelně rozčílilo. „Na to se nedá říct nic jiného, než že je to debil! A taky jsem mu to řekla,“ svěřila se bývalá hvězda seriálu Ulice. Jak sama dále uvedla, myslela si, že čím je člověk starší, tím bývá rozumnější. V případě jejího bratra je to ale prý zřejmě naopak. Marek se později bránil, že šlo pochopitelně jen o legraci.

Sestra u něj navždy skončila

Nevlastní bratr herečky zdědil prý po svém otci nejen sklony k depresím, ale také plachost, citlivost a skepticismus. „Mám to po tátovi, ten pocit, že budoucnost nebude nic moc. Akorát rozdíl je v tom, že já jsem se zatím nezastřelil,“ řekl v pořadu 13. komnata, kterou vysílá Česká televize. Tímto prohlášením zvedl ze židle svou sestru, která otcovou sebevraždou dodnes velmi trpí. Marek ale zašel ještě dál, když rozebíral způsob, jakým by se zprovodil ze světa. Podle něj šlo ale jen o vtip, jeho sestra to však vidí jinak. „Ségra je blázen, vždyť to byla jen sranda,“ přesvědčoval veřejnost s tím, že ho Tereza přece zná, že má takový styl humoru.

Někdy se geny nepovedou

To, co mělo být zřejmě obhajobou ne-li omluvou za nevhodné poznámky o tragické smrti milovaného táty se ale zvrtlo v šílenou hádku. Terezu pobouřilo, že její bratr považuje takhle vážné téma za humor a pustila se do něho. „To nemáš nic jinýho na práci, než se takhle producírovat? Jestli potřebuješ, řekni si, pomůžu ti! Zařídím ti doktory,“ nechala se křehká herečka slyšet. Její zlost šla ale ještě dál a vzkázala Markovi, že by měl začít makat, že nic nedělá, a nejspíš proto má podobné problémy. „Lopatu na něho a měl by okamžitě jiný humor,“ dodala. Markova reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Nevím, co blbne. Fakt u mě skončila. Že jsem debil a nemakám?“ urazil se s tím, že je mu sestry líto a že se geny někdy holt nepovedou.

Kdyby Marek trochu více vážil slova, nejspíš by dnes byl se sestrou zadobře.

 

Související články
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz