Co vše musí partner udělat proto, aby si ji udržel?

Konečně má doma muže, se kterým je spokojená

Vždy pozitivně naladěná herečka ze seriálu Ulice Tereza Bebarová (44) žije s partnerem Ivanem Kotmelem (44) už mnoho let. A jelikož už toho spolu zažili opravdu hodně a dokonce už jsou i dvojnásobnými rodiči, není divu, že občas jeden z nich musí udělat nějakou tu změnu, aby tomu druhému nezevšedněl.

A proměnou, kterou za poslední dobu prošel Ivan, si Tereza nemůže vynachválit. „Měla jsem doma Robinsona Crusoea, a teď se mi vrátil Brad Pitt,“ pochlubila se na sociálních sítích. Ačkoli to ale s novým účesem a opravenými vousy Kotmelovi sluší, nesešla se jeho proměna pouze s pozitivními ohlasy.

Ivan si obarvil vlasy, aby zakryl své šediny.

Někteří totiž míní, že u muže skutečně není žádoucí barvit si vlasy. „Nechci být zlá ani rejpavá, ale proč si proboha barví vlasy?“ napsala jedna z internetových uživatelek. A Tereza se ho, jako správná životní partnerka, rychle zastala. „Necítí se na šediny,“ odepsala. Otázkou ale je, jestli si Ivan obarvil svou „hřívu“ z vlastní iniciativy, a nebo ho k tomu donutila jeho partnerka.

Ta totiž i několik let po čtyřicítce stále vypadá úchvatně, o svůj zevnějšek se stará a asi by tak bylo pochopitelné, kdyby to samé tak trochu požadovala i po svém partnerovi. Ten navíc díky změně evidentně „prokoukl“ a sluší mu to. Aby ale nakonec Tereza ještě nelitovala, až do něj zakouká třeba nějaká kolegyně v práci.

reklama
reklama

Komentáře