Co vše udělá proto, aby se znovu stala maminkou?

estože v seriálu Ulice herečka Linda Rybová (45) ztvárňuje ženu, která se potýká se závislostí, ve skutečnosti má svůj život pevně v rukou. Jednu věc by však ráda změnila. Co na to ale její manžel?

Herečka Linda Rybová (45) je matkou tří dětí. Dvě dcery a syna má se svým manželem, hercem Davidem Prachařem (61), kterého naopak diváci vídají v seriálu Slunečná. A přestože jejich potomci nepatří zrovna k těm klidným, Linda vždycky toužila svoji rodinu ještě rozšířit! Proč se to nestalo a může se to ještě změnit?

Manžel má sil na rozdávání

„Přiznávám, že jsem kolem čtyřicítky myšlenku na čtvrté dítě opouštěla docela těžce, a vlastně je mi asi pořád trochu líto, že ho nemám,” říká Linda s tím, že její představa o rodině už od mládí zahrnovala děti čtyři, stejně jako to má její sestra.

A rozhodně odmítá, že důvodem, proč svého snu zatím nedosáhla by byl věk jejího muže. Podle ní má Prachař víc sil a elánu než ona. „To já vedle něj trpím depresemi, že jsem k ničemu, nic nestíhám a mám málo energie!

Takže jestli myslíte, že náš věkový rozdíl pociťuju v tom, že on je unavenější, tak to opravdu ne!” říká rozhodně Linda a vyvrací tak

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře