Co vše udělá proto, aby se znovu stala maminkou?

estože v seriálu Ulice herečka Linda Rybová (45) ztvárňuje ženu, která se potýká se závislostí, ve skutečnosti má svůj život pevně v rukou. Jednu věc by však ráda změnila. Co na to ale její manžel?

Herečka Linda Rybová (45) je matkou tří dětí. Dvě dcery a syna má se svým manželem, hercem Davidem Prachařem (61), kterého naopak diváci vídají v seriálu Slunečná. A přestože jejich potomci nepatří zrovna k těm klidným, Linda vždycky toužila svoji rodinu ještě rozšířit! Proč se to nestalo a může se to ještě změnit?

Manžel má sil na rozdávání

„Přiznávám, že jsem kolem čtyřicítky myšlenku na čtvrté dítě opouštěla docela těžce, a vlastně je mi asi pořád trochu líto, že ho nemám,” říká Linda s tím, že její představa o rodině už od mládí zahrnovala děti čtyři, stejně jako to má její sestra.

A rozhodně odmítá, že důvodem, proč svého snu zatím nedosáhla by byl věk jejího muže. Podle ní má Prachař víc sil a elánu než ona. „To já vedle něj trpím depresemi, že jsem k ničemu, nic nestíhám a mám málo energie!

Takže jestli myslíte, že náš věkový rozdíl pociťuju v tom, že on je unavenější, tak to opravdu ne!” říká rozhodně Linda a vyvrací tak

Zbývá vám 56% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden