Čvančarová se společensky znemožnila!

Stejné šaty oblékla hned několikrát

Známé osobnosti mají jednu velkou nevýhodu. Tím, že jsou neustále na očích, vyžaduje se od nich, aby se vždy předváděly v nových kouscích oblečení. Přijít na akci ve stejném outfitu se tak u nich považuje za obrovský módní faux pas.

Jednoho takového se nedávno dopustila JITKA ČVANČAROVÁ (38), když jeden den přišla na křest knížky ZDEŇKA POHLREICHA (59) v elegantních modrých šatech a hned další večer se v nich předvedla na slavnostním křtu charitativního kalendáře organizace DEBRA, která se stará o pacienty s nemocí motýlích křídel a jíž je Jitka dlouhé roky patronkou.

Zvláštní důvod  Když už se dopustila takového trapasu, možná si měla vymyslet trochu záživnější výmluvu než tu, se kterou se vytasila. „Já jsem se otřela o svoje auto, ale tak, že jsem byla šíleně špinavá.

Snažila jsem se to vyčistit, ale nakonec to bylo ještě horší. Tyhle šaty, které jsem měla náhodou už z čistírny ze včerejška, mě zachránily, ,“ líčí herečka s tím, že je šťastná, že se jí podařilo prostřednictvím kalendáře získat potřebné finance, které velmi pomohou posunout péči o pacienty o kus dál. „A tam řešit nějaké šaty je tak banální,“ uzavřela Čvančarová, která se do třetice v těchto šatech ukázala i ve Tváři.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden