Dá nakonec přednost kariéře před rodinou?

Našla muže svých snů, čekají prvního potomka. Jenže je mezi nimi stále propast…

Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (35) už před časem potvrdili informaci, že budou rodina. Učinili tak originálním způsobem v show Tvoje tvář má známý hlas. Právě v této soutěži se totiž seznámili. Přeskočila jiskra a zamilovaná dvojice zanedlouho oslaví už druhé výročí.

Známý pár Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (35) konečně přestal mlžit. O tom, že je půvabná herečka a zpěvačka těhotná, se spekulovalo už v lednu. Dvojice ale oficiální potvrzení požehnaného stavu oddalovala, jak jen to šlo.

Tím dokonce herečka zkomplikovala i natáčení seriálu ZOO, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí. Scenáristé totiž museli kompletně překopat dějovou linku, a aby toho nebylo málo, nakonec Burešová oznámila, že v seriálu končí. Oficiálně těhotenství potvrdili elegantně

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden