Dagmar Patrasová: Další útok na milenku

Zpěvačka Dagmar Patrasová (62) se nevzdává. Manželově milence zasadila další ránu. Smrtelnou? Také jste si mysleli, že hudebník Felix Slováček (75) a zpěvačka Dagmar Patrasová už nemohou ničím překvapit? Jak se zdá, jejich manželské rošády jsou nekonečným příběhem.

Ačkoli to vypadalo, že se Patrasová s nemanželským poměrem svého muže smířila, nyní zpěvačka přišla s dalším útokem, který by měl Felixe s mladou milenkou rozeštvat. Ač Dáda tvrdí, že ji výtvarnice už nechává chladnou, evidentně boj s ní nevzdává.

Rozhodla se jí zasadit další ránu pikantnostmi z jejího a Felixova soukromí. Veřejně prohlásila, že si s manželem stále dopřává postelové hrátky a přihodila i informaci, která musí Gelemovou ranit obzvláště.

„Chce po mně pořád sex, protože ho to s Gelemovou nebaví,“ prozradila v nedávném rozhovoru s tím, že na ni navíc Felix žárlí, když si ona zajede ke svému italskému příteli Vitovi (48). Zda je tomu skutečně tak, se asi nikdo nedozví.

Jak už je pravidlem, choť Patrasové její slova téměř vždy vyvrací. Zpěvačka ale dobře ví, že i kdyby to byla sebevětší lež, Gelemovou budou hlodat pochybnosti. Opravdu ho to snad s ní nebaví? Udržuje snad intimní poměr s běma? Co když si Dáda nevymýšlí? Je jasné, že Slováček bude mít své drahé co vysvětlovat.

Nutno ovšem uznat, že náruživost hudebníka je opravdu velká. Za vše mluví jeho slova z minulosti. „Když mě Dáda přepadne, vždycky mě to samozřejmě potěší. Ale většinou to bývá obráceně a přepadávání obstarávám já,“ nebál se vylíčit, jak to u nich chodí.

Klidně si prý poradili, i když byl dům plný hostů. Hudebník prozadil, že v takových chvílích hledali soukromí v garáži. "Když nemáme klid, zajdeme přinejhorším do auta v garáži. Tam je všechno možný," byl sdílný.

Není tedy pochyb o tom, že Felix je pořádný kanec. Může se ale Patrasové podařit Slováčka a Gelemovou skutečně rozeštvat? . .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama