Dagmar Patrasová: Na řadě je rozvod?

Tichá válka mezi zpěvačkou Dagmar Patrasovou (61) a jejím manželem Felixem Slováčkem (74) pokračuje. Na začátku hudebník zasáhl svou ženu tím, že si našel mladou milenku Lucii Gelemovou (34) a její kvality vynášel do nebes.

Dádě jakoby dal tak najevo, že už patří do starého železa. Že už pro něho neni dost krásná a přitažlivá. Následně mu to zpěvačka vrátila tím, že si také našla mladšího milence. Itala Vita (48). Slováček pak vytáhl ještě těžší kalibr – milence zařídil byt a začalo se mluvit i o společném dítěti.

A s čím nyní přišla Patrasová?     Svého přítele se stále více snaží začlenit do rodiny. Nejenže k němu do Itálie bere také svého syna Felixe (34) a jeho přítelkyni Michaelu Zemánkovou (36) i s jejich malým synem Rafaelem (2), teď prý navíc Vita představila i mamince snachy.

Ještě donedávna přitom herečka nestála o to, svého přítele s kýmkoli z rodiny seznamovat. Kam povede tento nečekaný krok?     Je vidět, že mezi Patrasovou a Vitem už nejde jen o přechodný románek, ale o vážný vztah.

Dáda už ho bere jako plnohdnotného životního partnera. Znamená to snad, že brzy přijde rozvod? Zpěvačku nejspíš nebude věčně bavit žít mezi dvěma muži. Vždyť Felixovi prý dokonce stále pere. Bude chtít obhájit svoji hrdost.

A nyní, když ve vztahu s Vitem stojí nohama pevně na zemni, klidně by se mohla k takovému rozhodnutí odhodlat. Tím by ovšem Felixovi zasadila krutou ránu. Stejný servis, jako měl u manželky, by u umělkyně Gelemové jen těžko hledal.

Navíc hrozí, že jednoho dne zůstane úplně sám. Nebude svých záletů nakonec litovat? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden