Dala mu šanci, i když ji podvedl?

Půvabná herečka se svěřila s tím, že se s partnerem už jednou rozešla. A hodně ji to bolelo!

Podařilo se nám exkluzivně zjistit, že partnerem Michaely Petřekové (24) je herec Matěj Petrák (24). Jenže tihle dva už za sebou mají jeden rozchod. Proč k němu před časem došlo? Byla v tom snad nevěra pohledného mladíka? A nebo něco úplně jiného?

Málokdo pohlednou herečku Michaelu Petřekovou (24) před tím, než nastoupila do ZOO, vůbec znal. Teď si ji ale všichni televizní diváci dobře pamatují, jelikož v seriálu hraje negativní roli Markéty. Ve skutečnosti ale Petřeková působí jako žena, která má ráda svůj klid a především osobní život si hodně střeží.

S kým vlastně herečka žije?

Nám se ale podařilo zjistit, že minimálně její milostný život je poměrně zajímavý. S kým momentálně randí a co jejímu vztahu předcházelo? Sympatická kráska je stále velmi mladá a moc dlouhodobých vztahů během svého života s největší

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden