Moje šťastná hvězda

Další potíže

Každý má jiné koníčky a začíná to být znát. Zatímco Taťána Gregor Brzobohatá (32) dře v posilovně, její muž Ondřej (37) zase každý týden nějaké to kilo přibere.

On tloustne, ona na sobě každý den dře

Sport totiž bytostně nesnáší a ke všemu běh považuje za disciplínu vhodnou leda tak pro zloděje. Zatímco on se tomu všemu jenom směje, jeho žena k tomu údajně zaujala vážnější postoj. Chce vypadat dobře a to samé chce i po svém muži.

Ten má však, jak se zdá, úplně jiné priority. Poslední dobou rád vtipkuje a neváhá přiznat ani pikantnosti z jejich společného života. Modelka z toho ale není příliš nadšená, novinářům se snaží vyhýbat, jak se jen dá, a nic na sebe neprozradí. Proč?

Jejich manželství stále něco narušuje

Protože se všichni už několik let ptají na to samé – kdy už konečně budou mít potomka. Táňa ale říká, že jen tak to nebude. Proto má showbyznysovými kuloáry kolovat informace, že Ondřej tloustne především kvůli tomu, že se zatím nesplnily jeho sny a plány, které od manželství očekával.

Ale protože svou ženu miluje, stále jen vyčkává. Ovšem už se objevily i zvěsti o tom, že je jejich manželství v troskách.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden