Daniela chce od Ondřeje jediné… Mít společné děťátko!

Vztah s nejkrásnější ženou světa mu nevyšel. Bude moderátorka ta pravá?

Vztah moderátorky Daniely Písařovicové (43) a herce Ondřeje Brzobohatého (39) jen kvete. Milenci vrkají jako dvě hrdličky, a moderátorka dokonce prozradila, že by si s hudebníkem ráda pořídila miminko.

Svou lásku se milenci zprvu snažili ututlat a všem otázkám ohledně jejich vztahu se vyhýbali jako čert kříži. Není se čemu divit. Jejich románek údajně začal v době, kdy byl ještě Brzobohatý (39) ženatý s někdejší Miss World Taťánou Kuchařovou (34).

Posledních několik měsíců svou lásku už neskrývají, ba naopak. Ruku v ruce ukazují všem okolo svou lásku a něžnými polibky se to jen hemží.

Randil s ní, když byl ženatý?

Když se dostala na veřejnost informace, že jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu jde od sebe, nikdo tomu moc nechtěl věřit. Na světlo světa začaly prosakovat informace, které

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden