Dává partnerovi prostor k nevěře?

Nechce mu zbytečně dělat žádné žárlivé scény?

Už jsou spolu skoro rok. PAVEL NEDVĚD (50) a DARA ROLINS (49) jsou pořád jako dvě hrdličky. Zpěvačka je ale vůči němu prý až moc benevolentní.


Loni v prosinci Dara Rolins (49) přiznala, že jsou s bývalým nejlepším fotbalistou Evropy Pavlem Nedvědem (50) spolu. A vypadá to, že zpěvačka se stále vznáší na obláčku lásky. Přiznala, že až teprve teď poznala muže, se kterým je jí dobře a se kterým chce trávit veškerý svůj čas.


Otci její dcery Laury (14), muzikantovi Matějovi Homolovi (49), se to asi moc hezky neposlouchá. Buď jak buď, Rolins je šťastná. Partneři se i vzhledem k věku rozhodli, že spolu nebudou mít děti. Zato postaví dva domy, každý v jiné zemi.


Jeden bude v Česku, druhý zase v Itálii, kde žije Nedvěd. Zpěvačka tvrdí, že ani jeden nechce toho druhého nutit ke stěhování a ke změně života, na který je zvyklý.


Rádi spolu tráví čas, přesto má pořád každý svůj život.

Zájem jiných žen jí nevadí?

Na druhou stranu to ale znamená, že Grande Paolo, jak se Nedvědovi přezdívá, může mít velký prostor na zálety. Pokud by se chtěl v tomto ohledu činit, má dostatek prostoru. Podle všeho to ale Daře nevadí.

Uvědomuje si, že viceprezident fotbalového klubu Juventus Turín je stále sexy a velmi žádaný. Takže když bude chtít zahýbat, udělá to bez ohledu na to, jestli má ženušku za pozadím, nebo ne.

Vysnil si ji už dávno

Navíc Nedvěd si Daru doslova vysnil, takže se dá předpokládat, že si ji bude chtít udržet a nebude zbytečně „blbnout“. Zpěvačka totiž přiznala, že zatímco ona toužila po panu Božském, který však nikdy neměl tvář, on si přál přímo ji.

Jedinou kaňkou na dokonalosti tak může být jen to, že spolu nebudou mít potomky. Ale nejde o žádnou tragédii a doma bude určitě veselo. Kromě dospívající Laury se u nich doma mohou sejít také dvě děti z Nedvědova nepovedeného manželství s exmanželkou Ivanou (46).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden