Kráska s báječným smyslem pro humor

Každá vráska je moje, byl to můj smích, který mi ji tam vryl, a nevím, proč bych je rušila.

Stačila jedna role a z Elišky Balzerové (73) byla velká hvězda. A protože kromě nevšední krásy jí byl dán do vínku i velký talent, patří tato stále půvabná herečka i dnes ke stálicím českého divadla a filmu.

Sama Eliška dnes říká, že kdysi dostala nabídku, o které si dnes herečky mohou jen nechat zdát. Jako lékařka Alžběta ze seriálu Nemocnice na kraji města bývala na televizní obrazovce každý týden v hlavním vysílacím čase. Z mladé maminky se tak rázem stala velkou hvězdou a jistě i módní ikonou.

Muži obdivovali její krásu, ženy chtěly vypadat jako ona a všichni do jednoho v ní viděli nejen půvabnou, ale i velmi talentovanou herečku. Není divu, že Balzerová na spoustu let uvízla v postavách atraktivních dam , které lámou mužům srdce. Jen málokdo tehdy tušil, že krásná Eliška má

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden