Definitivně se odsoudila k samotě

Kdo by si myslel, že po několika milostných zklamáních Mahulena Bočanová (52) na muže zanevřela, ten by se pletl. Lásce se prý rozhodně nebrání, domů si ale žádného chlapa určitě nepustí. Co se týče partnerů, je podle svých slov poměrně dost náročná, navíc její srdce v posledních letech připomíná spíše nedobytný hrad.

Herečka se zřejmě poučila ze svých bolestivých chyb, kterých se ve vztazích v minulosti dopouštěla, a než si někoho pustí blíž, pořádně ho prověří. Otázkou je, jestli tím muže od sebe tak trochu neodhání.

Nebo v jejím chování vůči mužům hraje svou roli dcera Márinka (18)? Když už se nějakému muži povede dostat se k Mahuleně blíž, narazí na další překážku. „Zamilovat se je zázrak,“ rozplývá se herečka s tím, že se v žádném případě před ctiteli neschovává.

Potenciální partner totiž musí přijmout pravidla hereččina nelehkého života a přistoupit na oddělené domácnosti. Bočanová a Márinka jsou totiž prý zvyklé na své soukromí a po dvanácti letech osamělého žití na tom nehodlají nic měnit.

Bočanová se k samotě odsoudila sama, když se rozhodla žít jen s dcerkou. Nechce se ale věřit, že by jí mužská náruč ani trochu nechyběla.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden