Dělá, co může, aby jí neupláchl

Matonoha si bude muset dát velký pozor na konkurenci, Lucie mužské pohledy stále vábí!

Jako sexuální wamp v koženém oblečku s bičem! Herečka se rozhodla na internetu, ukázat své pravé já. Tohle by do novopečené babičky nikdo neřekl. Co ji to popadlo?

Jak se zdá, Lucie Benešová (47) se pustila do nelítostného boje s pádícím věkem. Jako by se bála, že jí s ubíhajícími roky něco uteče. Nebo snad někdo? Že by měl manžel Tomáš Matonoha (51) po osmnácti letech manželství zaječí úmysly?

Maká na sobě

Jak jinak si vysvětlit, že se jeho žena zuby nehty snaží udržet si vizáž sexbomby, vyzývavě se obléká, dře na postavě a nevyhýbá se ani plastické chirurgii. Začátkem roku kupříkladu podstoupila operaci očních víček, prý proto, že chce být věčně mladá a krásná.

A to se jí zatím zjevně daří, i přesto, že se před měsícem stala babičkou vnučky Melánie, kterou přivedla na svět adoptovaná dcera Sára (22). Na babičku ovšem Benešová rozhodně nevypadá.

Chodí na dlouhé procházky, cvičí s obručí, nedá dopustit na vodu s citronem a na internetu se neváhá pochlubit i odhalenějšími fotkami v bikinách. Jako by každým svým činem dávala najevo, že ani jako babička do „starého železa“ rozhodně nepatří.

Nová image?

Černé kožené minišaty, síťované punčochy, náramek s ostny, výrazný make-up a do ruky bičík. Přesně takto se nedávno nechala zvěčnit a svou fotografií se poté pochlubila na internetu.

Pochvalné komentáře od fanoušků z řad žen i mužů svědčily o trefě do černého. Ačkoli, netřeba se znepokojovat, nejedná se o novou image, do níž by se novopečená babička stylizovala.

Plánovaná role?

Zdá se spíš, že se v kožené mini s bičíkem v ruce předvede v nějaké nové roli. Zda bude filmová, seriálová či divadelní si musíme počkat. Po postavě vysloužilé prostitutky Rózy ze seriálu Slunečná se mají diváci jistě opět nač těšit.

A zejména pánové, není pochyb o tom, že každý může Matonohovi takovou ženu závidět. Proč by se tedy herec poohlížel po jiné, když má doma takovou šťabajznu?

Prohraný boj

Dvojice se před devatenácti lety seznámila při natáčení povídky s názvem „Muž, kterého všichni chtějí“, dnes by se ale jejich životní situace dala přirovnat spíše k titulu „Žena, kterou všichni chtějí“.

Babičku, jako je tahle, by rozhodně chtěl každý! Těžko by dědeček Matonoha našel jinou, která bude i pár let před padesátkou vypadat na dvacet, tak jako jeho žena. To je Tomáši předem prohraný boj!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden