Moje sladké tajemství

Denisa Nesvačilová má nový objev

Jen aby zase něco nezakřikla.

Z největší kauzy loňského roku už se Denisa Nesvačilová (32) očividně oklepala. Užívat si dokonce má po boku nového objevu. O koho jde a proč se ho snaží tak urputně tajit?

Ohnivá zrzka ze seriálu ZOO je známá hlavně díky svému divokému vztahu se scenáristou Petrem Kolečkem (40), o to se asi nemusíme přít. Po jeho zradě to vypadalo, že bude trvat hodně dlouho, než nějakému chlapovi zase uvěří a pustí si ho k tělu. A ono to opravdu na její vkus trvalo docela dlouho.

Teď už ale vesele vytrubuje, že v jejím životě láska nechybí! Kdo je však ten, který jí dokázal, že ne každý muž musí být nevěrný hajzlík, po předchozích špatných zkušenostech raději prozrazovat nechce. Zřejmě aby náhodou něco nezakřikla. A my tak můžeme zase jen spekulovat, kdo by to mohl být.

Nepřijde jí to vůbec fér

Že by to byl někdo mimo branži, se zdá být dost nepravděpodobné, protože sama přiznala, že tráví čas vlastně jenom na natáčení nebo v divadle. Povídalo se, že chovala velké sympatie například ke kolegovi Janu Kopečnému (34), který je ale, jak jinak, zadaný.

„Já nechci začínat vztah s někým a říkat si, co když mě opustí, co když má někde nějakou jinou. Mně to nepřijde fér ani vůči mně,“ svěřila v jednom rozhovoru. Vypadá to tedy, že se ze svých chyb konečně poučila.

Tajemný muž ze štábu

Nedávno se ale objevily zvěsti, že má až nápadně pokukovat po jednom ze členů štábu ZOO. Nepodařilo se sice zjistit, zda spolu tráví čas i mimo natáčení, protože je až příliš obezřetná.

Zatím se ale zdá, že by to skutečně mohl být ten, který jí ukradl srdce. Uvidíme, zda nakonec přece jen kápne božskou a s novým objevem se pochlubí i na veřejnosti. Snad to bude to pravé ořechové!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden