Moje šťastná hvězda

Ke svému životnímu štěstí musela Holubová ujít dlouhou cestu

Moje šťastná hvězda

Dlouho ji pronásledovaly deprese, které řešila alkoholem, ale pak potkala svého skvělého manžela a podařilo se jí odlepit se od pomyslného dna.

Dlouhá léta je Eva Holubová (65) hvězdou českého filmu. Nebylo tomu tak ale vždy, má za sebou období, kdy bojovala s alkoholem i depresemi. To vše už je dnes ale naštěstí minulostí.

Bavit lidi se líbilo Evě Holubové (65) už jako malé holčičce a snila o tom, že se stane úspěšnou herečkou. Teprve později si uvědomila, že hraní pro ni bylo dlouho jistou formou úniku před realitou i před svým vnitřním neklidem,

který se začal projevovat už na základní škole, kdy poprvé pocítila strach ze smrti, marnost i pochybnosti sama o sobě. Tenkrát ovšem nikdo netušil, že se jedná o první projevy depresí, které ji

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden