Děsivé tajemství Mileny Steinmasslové

Od manžela musela utéct!

Herečka MILENA STEINMASSLOVÁ (61) má za sebou manželství s kameramanem ROMANEM PAVLÍČKEM (61). Po nepříjemném osobním souboji si však ještě pořád nepřipadá příliš jako vítěz. Proč? Zjištovali jsme to pro vás.

V seriálu Ulice hraje herečka Věrku Marečkovou, trochu drbnu, trochu zneuznanou manželku, trochu matku, bojící se o svého synka, který miluje svou partnerku Moniku, ale s maminkou si to rovněž nechce rozházet.

Přišlo jí, že selhala

Po bouřlivém rozvodu byla najednou Steinmasslová sama. A přestože měla dva dospělé syny, kteří jí pomohli, kdykoli potřebovala, zejména když budovala jejich nový dům, nechtěla, aby dopláceli na její rozhodnutí. „Mají své životy a musela jsem se naučit spoustu věcí řešit sama,“ říká herečka. V tomto případě měla štěstí, že žádný z jejích synů se nepostavil na stranu tatínka. Bylo by pak velmi komplikované laborovat mezi city synů a vztahy jejími. V tomto případě asi opravdu platí, co se říká, že synové milují a ochraňují své matky spíš než dcery.

Matka, nebo otec?

I když asi ani pro ně nebylo příliš příjemné slyšet, že jejich milovaná maminka dohnala jejich otce na psychiatrii. Zhroutil se a musel brát uklidňující léky. Není se čemu divit, protože jeho konflikt se zbytkem rodiny byl opravdu velmi krutý. Nebyla vůbec legrace vyplatit svou ženu téměř pěti miliony korun a ještě snášet i fyzický útok od jednoho ze svých synů. Kromě ostudy celý konflikt prý musela řešit policie.

Jak dál?

Když se rozešla se svým mužem, nebyla šťastná. Trochu se styděla sama za sebe, ale zároveň musela přemýšlet nad tím, jestli na takzvaná stará kolena zůstat sama, či hledat někoho, o koho se ještě kromě svých dětí může opřít. „Něco jiného je, když máte před sebou ještě vidinu budoucích čtyřiceti let, nebo když žijete poslední třetinu života.“ Rozhodování je v takovém případě vždycky o něco komplikovanější. A tak nezbývá než herečce přát, aby se rozhodla co nejlíp a byla v budoucnosti jen a jen šťastná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden