Starý rocker Petr Janda si až po sedmdesátce užívá rodinný život!

Ve třiceti jezdil po koncertech, v sedmdesáti s kočárkem!

Příliš velký věkový rozdíl bývá u partnerů hodně riskantní a okolí se na něj často dívá jako na něco, co nemůže vyjít Nestárnoucí rockeři to ale mají jinak. Proto manželství Petra Jandy (78) a jeho ženy Alice (38) skvěle funguje!

Petr Janda, kterého navždycky proslavila jeho skupina Olympic, to neměl v životě vždycky jednoduché. Jako muzikant si sice užil slávy až nad hlavu, ale v soukromí mu život udílel dost tvrdé rány.

Poprvé zasáhla smrt, podruhé nevěra

Na nepřízeň žen si nikdy nemohl stěžovat, i když byl šťastně ženatý. Na přelomu 80.a 90. let ho ale zákeřná nemoc připravila o jeho první manželku. Od chvíle, kdy lékaři zjistili, že má rakovinu vaječníků až po bolestivý konec, uběhlo poměrně málo času.

A v téže době přišel pro populárního hudebníka nový šok v okruhu jeho nejbližších. Synovi Petrovi  (†35) našli nádor na mozku, který byl bohužel rovněž zhoubný. Po jedenáctiletém zoufalém boji v roce 2001 tak podlehl rakovině i další člen rodiny.

Zpěvák a skladatel hledal útěchu ve druhém manželství s výrazně mladší Martinou (51). Už tehdy se jednalo o velký věkový rozdíl sedmadvaceti let. Nedopadlo to dobře. Vztah skončil

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden