Můj čas na kafíčko

Do práce si chodí od rodiny odpočinout

Vnadná herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (43) si nikdy nemyslela, že bude práci brát jako odpočinek. Jednou týdně natáčí v rádiu svůj pořad pro internetovou televizi, nazvaný Na kafeečko, který se vysílá každé pondělí, a zve si tam hvězdné hosty.

„Takže tam vypadám jako člověk, používám jinou slovní zásobu než ham a mňam, a je to očistné i co se mého rodinného života týče.“ Nikdy nechápala maminky na mateřské, které říkaly, že si do práce chodí odpočinout.

A teď je šťastná, když vyráží z domu. „Je to už konečně vyrovnané, stíhám jak svoji malou Betynku (1,5), tak zajímavou práci. Večer po natáčení zase v klidu můžu malou uspat, protože nehraju. Mám s malou tolik práce, že nic jiného už pak nestíhám sledovat,“ říká herečka.

Není žádná biožena Lesana!

Možná právě proto, že dítě přivedla na svět až po čtyřicítce, protože po dítěti před tím netoužila. Je si prý jistá tím, že kdyby měla dítě v mladším věku, byla by nešťastná.

„To mateřství bych si neužila,“ svěřila se. Nikdy prý nenahlížela do kočárků a ani si nepamatuje jména dětí svých kamarádů. Vadí jí, když jí někdo vnucuje, co je podle něho pro dítě to jediné zdravé.

„Mám vlastní rozum. Pokud chce někdo používat bioplenky, které si bude sám prát, ano, může. Já ale taková nejsem.“ Narazila na internetové servery, kde diskutují maminky. Nechápe, kde na to berou čas, protože některé uživatelky tam mají třeba dvacet tisíc příspěvků.

„Přiznávám, že těm diskusím nerozumím, protože se v nich používají podivná slova a výrazy. Manžel je manža, ovulace je ovu, miminko je mimísek. To už je moc,“ žasne Miluška.

Někdy by manžela nejradši zabila

„Když pracuju, nepřemýšlím aspoň, jak zabít svého muže,“ směje se. Občasná změna prostředí je nutná, aby prý nepřicházely vražedné choutky v rámci ponorkové nemoci. A tak Miluška chtěla vyjet s manželem, podnikatelem Rendou (46), do Špindlu, ale vyděsily ji návaly lidí, kteří měli stejný nápad.

Nikdy neměla ráda moc lidí pohromadě, tak se odmítla tlačit s 500 lidmi na jednom kopci. „Své dítě jsem neměla chuť uškrtit ještě nikdy, ale co si budeme povídat, s chlapy je to někdy horší. Je silnější než já, takže škrtit to ne.

Přemýšlím o jiném druhu tiché a fyzicky méně náročné vraždy. Ještě jsem nic nevymyslela, ale občas po tom toužím. I když se samozřejmě máme pořád moc rádi,“ ujišťuje vnadná kráska.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden