Do širokého srdce české Bardotky se vešel i Jaromír Hanzlík

JAROMÍR HANZLÍK (72) se do krásné JANY BREJCHOVÉ (77) zamiloval při natáčení Noci na Karlštejně. S trochou nadsázky lze říci, že Jana Brejchová (77) se před kamerou narodila.

Jako malá to neměla právě jednoduché. Vyrůstala s pěti sourozenci, o ty mladší se starala, vařila jim, prala, vodila je do školky či do družiny. Rodiče se v tu dobu rozcházeli, oba už žili s někým jiným, občas se stalo, že vůbec nepřišli domů.

Jana hrála ve filmech od třinácti let, poprvé zazářila ve snímku Olověný chléb, ale jako filmová hvězda si rozhodně nežila. Z péče o domácnost spolu s natáčením filmů se zhroutila, a tak ji asistentka režiséra u rodičů vymohla, že během práce na snímku

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden