Moje šťastná hvězda

Dokonale utajený rozchod Kostkové s režisérem?

Moje šťastná hvězda

Skončila snad herečka po mnoha spokojených letech opět sama? Povídá se, že Kostková přišla Nvotovi na nevěru a v takovém vztahu už být nechtěla.

Herečce Tereze Kostkové (48) se už před lety jedno manželství s režisérem rozpadlo. Rozvedla se se starším Petrem Kracíkem (66). Je snad možné, že se historie opakuje a ona skončila zase sama?

Momentálně sice září na televizních obrazovkách díky seriálu Jedna rodina, ale v osobním životě má herečka Tereza Kostková (48) prožívat obrovské trápení. Myslela si, že v režisérovi Jakubu Nvotovi (46) našla spřízněnou duši a člověka, po jehož boku jednoho dne prožije krásný podzim života. Jenže množství spekulací o jeho nevěrách nejspíš způsobilo, že už si s ním život dále

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden