Můj čas na kafíčko

Eva Burešová má pro své fanoušky překvapení

Patří mezi nejlépe placené herečky současnosti. Eva Burešová (43) sice před nějakým časem oznámila, že si chce od hraní dát na chvíli pauzu, ale jak to tak vypadá, přece jen ji něco donutilo rozhodnutí přehodnotit.

Původně měla v plánu věnovat se více hudbě než herectví. A především si chce najít více času na svou rodinu. Pak ovšem dostala od jedné soukromé televize práci snů a prý za nemalou finanční odměnu.

Ovšem nebude hrát v seriálu, jak by si někdo mohl myslet. Údajně z obrazovek nezmizí, ale naopak se objeví v úplně jiné roli, v níž ještě nikdy nebyla. Že by si zkusila moderování?

Mnohé fanynky a fanoušci by si ji právě jako moderátorku přáli vidět, což ostatně zaznívá na sociálních sítích už několik let. „Vrátím se někam, kde to vlastně tak trošku všechno začalo,“ prozradila Burešová svým příznivcům.

Některým už je nejspíš jasně, že patrně usedne do porotcovského křesla oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent, v níž se ona sama před více než dvanácti lety proslavila.

Krásná herečka a zpěvačka je od té doby doslova na roztrhání, ale protože už má dvě malé děti a milovaného partnera, musí přece jen zvolnit. Ti všichni ji totiž stále potřebují.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden