Můj kousek štěstí

Dokonalý pár tvoří před kamerou i v soukromém životě

Můj kousek štěstí

Svůj vztah zpečetili sňatkem hned třikrát – dvakrát jako Běla a Eduard v Ordinaci v růžové zahradě a jednou v soukromí už jako Zlata a Petr.

Noblesní pohádkový princ a jeho elegantní herecká kolegyně si osudově padli do oka díky oblíbenému seriálu. Už devátým rokem spolu žijí ve spokojeném manželství. Jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších hereckých manželství se může pochlubit Zlata Adamovská (62) a Petr Štěpánek (73).

Dvě herecké osobnosti si za svůj život stihly vybudovat věhlasnou kariéru, oba si ale prošli i dvěma předchozími manželskými svazky. Do třetice všeho dobrého i zlého jim osud přichystal krásný zamilovaný podzim života, který si bok po boku umějí jaksepatří užít, před kamerou, i mimo ni.

Cejch slavného jména

S Petrem Štěpánkem má mnoho z nás nesmazatelně spjatou roli Jiříka v pohádce Zlatovláska. Není to ale jen jedna role, která může tohoto herce charakterizovat, sehrál jich nespočet, na divadle, v televizi či v seriálech.

Typická je ale také jeho noblesa a podmanivý hlas, který nepochybně každý divák okamžitě rozpozná. Petr vyrůstal na

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden