Domácí lékař přináší nejlepší přírodní rady našich babiček a předků

Patříte mezi lidi, kteří ještě před návštěvou lékaře a nasazením léků sáhnout po přírodních zázracích a zkouší se kurýrovat pomocí bylinek? Tak to je pro vás knihovnička Domácí lékař učiněný svatý grál, po kterém můžete sáhnout ať už vás trápí cokoli.

Ať už vás trápí angína nebo snad žlučníkový záchvat, v novém Domácím lékaři najdete nejčastější zdravotní problémy prakticky seřazené podle abecedy, takže hned budete vědět, kam zalistovat. U každé nemoci najdete nejen fakty o tom, jak ji dostanete, jak se projevuje a jaká je prevence, ale také úžasné přírodní rady, které se již po generace předávají v mnoha rodinách a také mezi bylinkáři. Právě proto máte na každé stránce také k dispozici chytrý box s Bylinkovou lékárničkou, kde je vždy uvedena zásadní bylinka při léčbě konkrétního onemocnění.

Mezi abecedním seznamem ale najdete také zajímavé stránky, které se vždy věnují konkrétním tématům. Těšit se tak můžete na úžasné recepty na domácí masti, kosmetiku, tinktury nebo třeba nejdůležitější bylinné směsi. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší, a proto na stranách 102-107 najdete nejčastější dětské choroby, abyste se v nich mohli dobře zorientovat a vědět, jak dětičkám co nejrychleji ulevit.

Konkrétně bych ale ráda vypíchla stránky věnované psychickému zdraví a také prevenci. V dnešní uspěchané době se totiž jen málokdo umí zastavit a myslet také na odpočinek a psychohygienu, která je ale tak velmi důležitá. Mnoho lidí se tak potýká s různými psychickými problémy a neumí je ani pojmenovat. Když zalistujete na strany 84-89, můžete se podívat na ty nejčastější z nich a také na to, jak si nebát říct o pomoc odborníkovi.

Na konci naší knihovničky plné ověřených rad na domácí kurýrování pak najdete to nejdůležitější, co potřebujete vědět o prevenci, která je základem zdravého životního stylu. Dozvíte se, jaké vitaminy potřebujete tělu pravidelně dodávat a ve kterých potravinách je najdete, a hlavně i to, na jaké preventivní prohlídky máte nárok a jak často. Věřím, že náš nový Domácí lékař bude váš šikovný pomocník, po kterém pravidelně sáhnete kdykoli budete v nesnázích.

Titul si můžete předplatit ZDE

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden