Moje šťastná hvězda

Došlo mezi nimi na velké usmíření?

Ještě nedávno to vypadalo, že už spolu BERENIKA KOHOUTOVÁ (32) a MARIKA ŠOPOSKÁ (33) nikdy nepromluví. Jenže je všechno jinak a obě se zase přátelí. Co je po letech znovu spojilo?


Bývaly doby, kdy byly herečka ze seriálu Jedna rodina Berenika Kohoutová (32) a její kolegyně, herečka ze seriálu Oktopus Marika Šoposká (33), nejlepší kamarádky. Chodily spolu na večírky, pracovaly spolu a vypadalo to, že je nemůže vůbec nic rozdělit.


Co je mělo před lety rozdělit?


Bohužel se ale tak stalo a údajně to bylo proto, že se Kohoutová v roce 2018 rozvedla s manželem, filmovým producentem Pavlem Čechákem (48). Ten je totiž dvojčetem manžela Šoposké, zvukaře Petra Čecháka (48). A právě on nedokázal pochopit, že se bratrovi rozpadlo rozpadlo manželství.


A možná si tehdy myslel, že vina byla spíše na straně herečky a třeba ve finále Šoposké zakázal, aby se s Kohoutovou stýkala. Pokud to ale opravdu udělal, nyní je jasné, že si k sobě herečky stejně našli po nějaké době cestu.


Povídá se, že to doma nemá s manželem Čechákem vůbec snadné.

Nedávno totiž sdílela Kohoutová na sociální sítě fotografii, kde se Šoposkou společně pózují v plavkách. Na dalším snímku pak zase odhalila, jak Šopská tlačí kočárek s dětmi, a poděkovala jí, že jí pomáhá. Zatím sice nevíme, co způsobilo, že se zase začaly kamarádit, ale jedno vysvětlení možná existuje.

Rozpadá se oběma manželství?

V poslední době se povídalo, že prožívá Marika Šoposká s manželem krizi. Dokonce se v některých médiích objevily spekulace o tom, že jí byl Čechák své nevěrný. A údajně to měla být právě Kohoutová, která s ní obnovila kontakt a znovu se začaly častěji scházet. 

Přece jenom, Kohoutová ví, jaké to je, když se ženě rozpadne manželství. My v redakci ale doufáme, že Šoposkou podobný osud jako Kohoutovou v minulosti nečeká. A pokud se doma s manželem hádají, brzy se vše urovná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden